HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D15 (OM) / rs + ls
HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D15 (OM) / rs + ls
| BRAND: | HUWIL |
|---|---|
| [MS-926] ZYLINDER-MASSE: | [ZL24] cylinder length 24 mm , Ø 18 mm |
| PRODUCT GROUP: | Espagnolette lock for cylinder |
| SYSTEM: | HUWIL VCS18 Ø18 |
| LOCK TYPE: | HUWIL Type 750 |
| BACKSET: | (OM) without bole , (D15) 15 mm |
| LOCKING DIRECTION: | (rs + ls) right and left |
| COMMENT: | für 19 mm Holzstärke |
| HOLE FOR ROD HOLE: | [6] for 6 mm bar |
| MOUNTING TYPE: | for screwing |
| FINISH: | [N] nickel plated |















![HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D15 / rs + ls HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D15 / rs + ls](https://www.huwil.de/media/97/99/8f/1688369106/12.0750.VNU.0015_1.jpg?ts=1777455930)
![HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D20 / rs + ls HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D20 / rs + ls](https://www.huwil.de/media/b8/6f/76/1743607164/12.0750.VNU.0020_1.jpg?ts=1777456331)
![HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D25 / rs + ls HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D25 / rs + ls](https://www.huwil.de/media/78/a7/51/1688369108/12.0750.VNU.0025_1.jpg?ts=1777456551)
![HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D30 / rs + ls HUWIL LOCK [6] Type 750 VCS18 - D30 / rs + ls](https://www.huwil.de/media/8f/3b/1a/1743607186/12.0750.VNU.0030_1.jpg?ts=1777456718)