HUWIL LOCK [6] Type 0247 VCS18 - OM (oder für KNOB 601)
HUWIL LOCK [6] Type 0247 VCS18 - OM (oder für KNOB 601)
| BRAND: | HUWIL |
|---|---|
| PRODUCT GROUP: | Espagnolette lock for cylinder |
| SYSTEM: | HUWIL VCS18 Ø18 |
| LOCK TYPE: | HUWIL Type 0247 |
| BACKSET: | (D30) 30 mm |
| LOCKING DIRECTION: | (rs + ls) right and left |
| COMMENT: | für 19 mm Holzstärke |
| HOLE FOR ROD HOLE: | [6] for 6 mm bar |
| MOUNTING TYPE: | zum Anschrauben |
| FINISH: | [N] nickel plated |







![HUWIL CYLINDER CORE VCS18 Ø18mm [SK: H-3] 3001 to 3040 & 3131 HUWIL CYLINDER CORE VCS18 Ø18mm [SK: H-3] 3001 to 3040 & 3131](https://www.huwil.de/media/d6/54/a0/1769524561/11.0060.VNS.30_5.jpg?ts=1769524561)
![HUWIL LOCK [6] Type 0247 VCS18 - D30 (oder für KNOB 601) HUWIL LOCK [6] Type 0247 VCS18 - D30 (oder für KNOB 601)](https://www.huwil.de/media/4c/5b/fc/1688369014/12.0247.VNU.0030_1.jpg?ts=1778665709)